Hypotéka bez problému

Volná definice hypotéky

Hypotéka nebo také jinak řečeno hypoteční úvěr, je dnes velmi žádaný finanční nástroj od státu. Hypotéka, se nejčastěji využívá na nemovitosti. Ať už se bavíme o samotné koupi pozemku, rodinného domu, bytu v panelákovém domě, nebo samotnou rekonstrukci, již koupené nemovitosti. Hypotéka, je skvělý start do života mladých lidí. Mladí lidé, zejména rodiny, mají větší šanci, na samotnou hypotéku vůbec dosáhnout. Také mají snazší podmínky, pro splácení hypotéky, zejména pokud se bavíme o době splácení.

Dům

Druhy hypoték

V dnešní době, je daleko snadnější si hypotéku domluvit v jiném než bankovním sektoru. Bohužel, nám dnešní doba hází klacky pod nohy, díky vzrůstajícímu číslu inflace, která se momentálně odráží do všech aspektů v našich finančních situacích. Proto máme již, více druhů hypoték, na které, žadatel může dosáhnout. Ale nemusíte zoufat, dnes se již praktikují i nebankovní hypotéky (hypotéky bez registru), které můžete nalézt na naši webové stránce, kde se jistě dozvíte více informací, které potřebujete vědět.

– Hypotéka na byt

– Hypotéka na rodinný dům

– Hypotéka na pozemek

– Americká hypotéka

– Hypotéka na podnájem

– Hypotéka pro podnikatele

– Refinancování hypotéky

– Konsolidace půjček

Nás však zajímá jaký je rozdíl mezi bankovní hypotékou a hypotékou bez registru

Bankovní hypotéka

Banky, jsou s výběrem svých potencionálních obdržitelů hypoték, velmi skeptické. Málo kdo, má vůbec šanci na dosažení kritérii, které si banka nastavila.

Nejčastější kritéria u bankovní hypotéky

1. Věk

2. Příjem

3. Bonita

4. Záznam v registru dlužníků

5. Hodnota zástavy

6. Pobyt v České republice

7. Podmínky pro hypotéky stanovené Českou národní bankou

Peníze

Hypotéka bez registru

Hypotéka bez registru, je založena na principu, že se neposuzuje do registrů žadatele. Tudíž má hypotéka bez registru, daleko menší kritéria, do kterých je častokrát snadné, se opravdu vejít. Jediné, co hypotéky bez registru vyžadují, je doložit příjem a bonitu žadatele. Žádný registr dlužníků, věk, hodnota nebo prokazování, na co chcete, hypotéku použít. Což může být pro většinu lidí velká výhoda, například ti, kteří ještě nemají vybraný pozemek či nemovitost, popřípadě sjednanou rekonstrukci. Prakticky, si s hypotékou můžete naložit tak, jak zrovna potřebujete. Dokonce, hypotéky bez registru, mají daleko snazší formuláře a čekací dobu na hypotéku, než bankovní sektory.

Proces, nejčastější dotazy a kontakty na nás.

Zde, si můžete vybrat o který druh hypotéky máte zájem, a popřípadě se poradit.