Hra o únik vás nadchne a pobaví

Chystáte se prožít den v přítomnosti vašich milovaných přátel nebo rodiny a hledáte vhodný program, který by vás rozptýlil? Není snad nic lepšího než v současnosti vyzkoušet hru o únik z místnosti, ze které to nebude vůbec snadné. Úniková hra Kutná Hora Enigma escape vám vyplní vaše představy o bezchybně stráveném programu, protože se při ní pobavíte, ale i fantasticky prověříte vaše schopnosti.budík a kniha

Bez vyřešení záhady nebudete chtít odejít

Při vstupu do uzavřené místnosti na vás bude čekat úkol, se kterým se budete muset poprat tak, abyste na jeho správnou odpověď přišli ještě během časového limitu, který činí 75 minut vašeho času. Během doby, kterou v místnosti Enigma strávíte, na vás bude čekat i několik schovaných kódů, díky kterým vyřešíte hádanku s pomocí nápovědy o něco rychleji.
Počet hráčů do vašeho týmu si přitom můžete zvolit dle vlastního přání, ovšem s ohledem na jasně stanovena pravidla. Hru můžete začít hrát v minimálním počtu 2 lidí a v maximálním naopak 5 hráčů.

Výhody maximálního počtu hráčů

Pokud se rozhodnete zahrát si únikovou hru v 5 členném týmu, nepochybujte o tom, že se vám podaří přijít na správnou odpověď tak, abyste z ní vyšli jako vítězové. Spolupráce a schopnost přispět http://www.dumtriprani.cz/jak-muzete-pomoci/chci-prispet/ nějakým nápadem, vidět nepatrné detaily a poskládat si všechny části skládačky dohromady – vám pomůže naučit se pracovat pod tlakem a v kolektivu.
Rovněž tak se vám to vyplatí i finančně, kdy je výhodné využít nabídky nižšího vstupného pro jednu osobu v případě plného počtu hráčů.lupa na knize

Samara a Dvojitý agent

Film Kruh, který se řadí do kategorie hororových snímků jistě znáte minimálně z vyprávění vašich známých. Ocitnout se v tomto příběhu můžete i ve skutečnosti, kdy budete muset vyřešit, proč se opět kazeta se záhadnou dívkou začala šířit. Hra s názvem Samara na vás tedy netrpělivě čeká.
Pokud jste dobrodruzi a láká vás detektivní případ, hra Dvojitý agent vám splní vaše očekávání. Zjistěte, co se schovává za maskou ztraceného agenta a konec konců i to, jak to s ním vlastně bylo.
Enigma escape se už nemůže dočkat vaší návštěvy, ze které si odnesete mnoho úsměvných vzpomínek.