Pevné ploty


A pokud také přemýšlíte nad tím, že byste si nechali udělat na vaši zahradě nebo kolem vašeho domu nějaký krásný nový plot, tak neváhejte. Je opravdu ideální období na nové rekonstrukce. A na to, abyste si udělali opravdu krásný plot, protože jenom krásný plot vás může uchránit před tím, že by k vám třeba někdo lezl. A samozřejmě, že to třeba neochrání tak, že by se k vám nedostali zloději, ale věřte, že pokud třeba máte dětské pískoviště nebo další věci, tak to třeba zabrání tomu, aby se k vám na zahradu dostali třeba psi a nebo i kočky. I když všichni víme, že kočky jsou velice vynalézavé, že přeskočí opravdu jakýkoliv plot. Alespoň možná je to ale odradí, když budete mít krásný a vysoký betonový plot.

Plot je praktický.

Tak já sama za sebe vám můžu doporučit betonové ploty z Prahy. My totiž bydlíme s partnerem a s dětmi v Praze, takže jsme si řekli, že když chystáme už nový plot a nechceme náš plastový drátěný plot, že si dáme opravdu krásné a pevné betonové ploty z Prahy, protože jsme také slyšeli, že pravé betonové ploty jsou opravdu velice moderní a že jsou in v poslední době. A my dbáme s partnerem na módu a design. Sice ano, betonové ploty jsou o něco více dražší, než klasické dřevěné ploty nebo plastové ploty, ale zase jsme si řekli, že když budeme mít opravdu pevné a vysoké betonové ploty, tak to bude také vypadat na oko více designově.

Kvalitní moderní ploty.

A my chceme takový design, kdy právě ten beton na plotně budu takový mřížkový, takové prohlubně. Aby to působilo takhle více moderně a více designově. Mě se líbí móda a jdu s dobou, takže chci mít taky něco opravdu krásného na plotě. A plot je vlastně úplně to první, čeho si návštěvník všimne. Máme také moderní novou fasádou v takové tmavě šedé barvě, takže podle mého názoru betonový plot z Prahy bude také opravdu ideální a bude to k sobě všechno ladit.