Sérum na růst obočí zabírá více tam, kde změníte životní styl

Chcete mít překrásné řasy, obočí a vlasy? Pak pro to musíte něco podniknout a hlavně pochopit řadu souvztažností.

Změňte životní styl – to je hlavně změna vlastního myšlení. Pamatujte si, že myšlenka je tvůrčí, a bude-li pozitivní a konstruktivní, projeví se to i na vašem těle (tedy i na kvalitě pokožky, vlasů a řas). Odhazujte to špatné, jako je závist, nenávist, žárlivost, soupeření a boj a přijímejte to správné – lásku, empatii, soucit, spolupráci, přátelství, pochopení, moudrost atd.

ženské oko

Věnujte pozornost stravě – snad každý ví, že strava je pro naše zdraví klíčová, ale ne všichni se tím řídí. Snažte se zařadit do jídelníčku více celozrnných obilovin, zdravých tuků (rostlinných, lisovaných za studena), ořechů a semínek, luštěnin, čerstvého ovoce a zeleniny a odložte bílý cukr, bílou mouku a také to nepřehánějte s masem. A alkohol a cigarety (ale i kofein) nemají se zdravým životním stylem nic společného.

ženské oči

Bez regenerace to nepůjde – lidský organismus má úžasnou schopnost regenerovat své buňky. Postupuje systémem priorit, kdy nejdůležitější je mozek, srdce, játra a ledviny. Pokožka, vlasy, zuby, nehty, řasy a obočí jsou až na posledním místě a právě zde se také nejprve projeví nedostatky v našem životním stylu. Jedním z nich je i špatná regenerace, nebudou vám nic platné hromady BIO ovoce a zeleniny, když budete málo a špatně spát, když se budete stresovat a žít ve znečištěném prostředí.

Používejte i vnější aplikacesérum na růst obočí a řas, vhodný krém, šampon, kondicionér, a to vše bez toxických chemikálií – jsou perfektní pomocníci, aby byla naše pokožka vláčná, a aby dobře prokrvovala a živila i vlasové tkáně. Těmito prostředky výrazně posílíte strukturu vlasů, obočí i řas, a to poměrně rychle. Pomůžete tím celému ozdravnému procesu a navíc budete i atraktivnější pro své okolí.