Tekuté tapety jsou moderní a stylové – Vlastnosti toho materiálu také velmi oceníte, v čem?

Tapety nejsou ničím zvláštní a rozhodně jsou hodně známé, ale tekuté tapety patří k velmi modernímu druhu materiálu, který se využívá na zakrytí stěn.

Tekuté tapety jsou moderní a stylové – Vlastnosti toho materiálu také velmi oceníte, v čem?

Nebaví vás neustále stěny malovat, musíte pokaždé opravovat všechny spáry, trhliny a po dětech neustále musíte přemalovávat pokoje? Hledáte kvalitní materiál, který by vám zakryl stěny a ještě je nádherně ozdobil? Jistě znáte klasické dekorativní tapety, možná ještě ale neznáte tapety tekuté. Jde o velice moderní materiál, který se hodí i pro alergiky a navíc má řadu výhod. Jakých?

potřebujete vymalovat?

Co jsou tekuté tapety a kam si je můžete dát?

Tekuté tapety Colortap se sice prodávají pod tímto názvem, s klasickými tapetami ale mají přeci jen pramálo společného. Tak zaprvé nejde o tapety, které byste dostali v kusech a museli si je na zeď nalepit. Tekuté tapety, jak již samotný název nám trošku napovídá, jsou hmotou, dostávají se nejprve ve formě prášku, ten se před aplikací musí smíchat s vodou a po řádném rozmíchání vznikne hmota, která je nanášena na samotnou zeď. Pomoci si můžete třeba jen obyčejným válečkem na malování či stěrkou. Místo tapetování, budete tedy spíše zdi malovat, ovšem bez nepořádku, velmi rychle a bezpečně.

Proč zvolit právě tyto tapety?

Pokud přemýšlíte o změně interiéru nebo jen potřebujete vyřešit problém s věčně neupravenými stěnami, vyzkoušejte tento trend. Tekuté tapety mají hodně výhod, designově jsou velmi moderní, pohlcují vlhkost, dokážou udržet v místnosti to správné klima, bude se vám lépe dýchat a jelikož se tekuté tapety vyrábějí z přírodních materiálů, mohou si je dovolit mít doma i alergici. Kromě toho získáte i dobrou tepelnou a zvukovou izolaci v domácnosti.

tekuté tapety mají mnoho odstínů

Plusem je i samotné jejich nanášení na zeď. Mají velmi dobré krycí vlastnosti, přitom se ale stěny nemusejí dopředu škrábat či opravovat, samy tekuté tapety totiž pěkně zahladí všechny nedokonalosti a vyplní praskliny či spáry.

Tekuté tapety jsou úplně jiné, než ty klasické. Ohromí vás i tím, že jsou velmi příjemné na dotek, jsou hladké a prostě originální.