Vsaďte na siláka

Představte si v duchu Mládkova Jóžina z bažin. Zavřete na chvíli oči a vnímejte slova o tom, jak se tento plíží močálem, jak si zuby brousí,… A vsadím se, že kdybyste nevěděli o tom, že nejde o žádný thriller, ale o pouhopouhou legrácku, i vám by možná trochu zatrnulo, nejste-li dosud dostatečně otupělí z našeho televizního zpravodajství a jiných hororů.
pád do vody

A teď si představte, co by to mohlo udělat s takovým malým dítětem. Jak jenom by toto také mohlo být oním prapochybným tvorem frustrováno, vyděšeno.

Takové neblahé pocity byste asi svému dítěti zažívat nepřáli, že? Aby se bálo… třeba i vás samotných. Pokud byste byli spatřeni právě ve chvíli, kdy byste vylézali ze svého zahradního bazénu, připomínajícího díky neúdržbě učiněný močál. Přece byste ani vy sami nechtěli být za nějakou tu potvoru z bažin, co žere hlavně Pražáky a neplatí na ni nic než práškovací letadlo.

Nepřáli byste to svému dítku, tím jsem si téměř jist. A pokud jste stejného názoru, asi byste se v případě, že jste majiteli bazénu, měli postarat, aby tento byl čistý jak slovo boží. Aby v něm nic neplavalo ani neleželo na dně, aby voda nebyla kalná ze všech těch fujtajblů, co do ní venku mohou odkudsi napadat.
děti na kraji bazénu

Jenže co když třeba na takové časté a pravidelné vybírání spadu z vody nemáte čas? Nebo co když vás to přímo zoufale nebaví? Co když jste propadali ve škole z chemie natolik oprávněně, že sice dokážete nakoupit bazénovou chemii, ale nezvládáte ani její náležité ředění, rozpouštění, kombinování,… Nebo co když jste na to prostě a jednoduše líní?
čistá voda

Pokud má být váš bazén přímo ukázkový a přitom nechcete zrovna dvakrát přikládat ruku k dílu, abyste se o toto zasadili, nezbývá než vsadit třeba na . Na multifunkční tablety se silným účinkem, z nichž každá dokáže zastat úlohu hned několika různých bazénových chemikálií.