Zahradní párty pro děti pod stanovým přístřeškem


Proč uspořádat oslavu narozenin vašich ratolestí https://www.databazeknih.cz/knihy/legionari-s-lipovou-ratolesti-iii-275519 raději na zahradě, nežli v interiéru? Jestliže se vaše děti narodily v teplém období roku, tedy přibližně mezi květnem a zářím, a máte k dispozici vlastní nebo alespoň pronajatou zahradu, máte jedinečnou možnost slavit venku a využít celé řady předností.

Více bezpečí

Umíte si představit, že si vaše desetiletá dcera přivede domů k oslavě narozenin pět kamarádů, a spolu s nimi se začne prohánět po domě? Cestou vrazí do nábytku a převrhnou květináč s palmou, shodí další rostlinu ze stolku, zavadí o obraz, a ten se s rachotem zřítí k zemi, rozbijí hrnek odložený na psacím stole, převrátí počítačový monitor, když zavadí o přívodní šňůru a mohli bychom pokračovat ve výčtu katastrof donekonečna, a to jsme se ještě nezmínili o úrazech.

narozeninový dort

Využijete-li pronájmu party stanu, nic takového se nestane, protože venku leda tak zakopnou o nohu zahradního plastového nábytku a upadnou na trávník. Nerozbijí ani květináče, ani monitor, televizi, počítač nebo prosklenou vitrínu.

Vzdušnost

Oslava na zahradě je více vzdušná. Jednak tu nemusíte vůbec větrat, máte tu více prostoru pro skotačení, pochytáte ze sluníčka vitamín D a do toho vám ještě budou prozpěvovat ptáci. Pobyt v exteriéru také více přispívá k dobré náladě, tak proč si ji kazit uvnitř domu a stresovat se s úzkostmi z toho, co ty vaše děti a jejich spolužáci zas rozbijí?

oslava narozenin s party stanem

Nezapomínejte v rámci oslavy zajistit vhodné občerstvení a také doprovodný program, tedy nejlépe vhodné sportovní aktivity, například házení šipek a míčové hry, hru na pískovišti a šplhání na laně, a dále stolní deskové a karetní hry, kreativní zábavu ve formě malování pastelkami, modelování z plastelíny, skládání puzzle či hry se stavebnicí. Na zahradě je mnohem více možností, jak trávit volný čas, aniž by se děti zabavovaly mobilním telefonem a nahlížením do sociálních sítí.