Důvody, proč si pořídit vířivku

Mít na zahradě vlastní vířivku je naprosto skvělá věc. Pokud nad koupí vířivky uvažujete, rozhodně neváhejte a do tohoto typu relaxu investujte. Ve vířivce dokážete zapomenout na starosti z celého dne, bublinky a vodní proud z vás odplaví stres a napětí a po pár minutách strávených ve vířivce se budete cítit jako nový člověk připravený na další pracovní den. Pobyt ve vířivce také pozitivně ovlivní vaše zdraví. Pokud máte problémy se spánkem nebo vás trápí časté bolesti hlavy, rozhodně uvažujte o koupi vířivky.

vířivka

Slyšeli jste někdy o hydroterapii? Je to terapie založená právě na základně působení vody. Vířivka je proto dokonalá hydroterapie. Teplá voda a vodní proudy dokážou uvolnit napětí ve svalech a po sportovním výkonu si vaše tělo bude zajisté libovat. Vířivka má celkově kladný dopad na pohybový aparát. Je výborná při rekonvalescenci po úrazech pohybového aparátu a je vhodná k léčbě revmatismu a artritidy. Tělo i vaše orgány se dostatečně prokrví, což zlepší vaši kondici a pohyblivost. Také si relaxem ve vířivce posilujete vaší imunitu.

Velikou výhodou vířivek je, že je můžete užívat i v zimě. Musí být na to však konstrukčně stavěné a v zimě také počítejte s vyšší energetickou náročností. Domácí vířivku máte také celou jenom pro sebe. Nemusíte se ohlížet na jiné lidi, nemusíte platit drahé vstupy do relaxačních center a ve vířivce můžete být i několikrát denně. Přínosné zdravotní účinky, které pobyt ve vířivce přináší, ještě znásobuje fakt, že jste doma a máte soukromí.

vířivá vana

Každá vířivka potřebuje čas od času opravit nebo kvalitní servis. Servis vířivky Servisvirivychvan vám zajistí kompletní přípravu vířivky na nadcházející sezónu včetně kontroly všech spojů a technologií. Poradí vám s používáním kvalitní chemie, pomohou vám s případným zazimováním vířivky a také vám pomohou novou vířivku namontovat nebo vám renovují tu stávající.

Posted in Web