Havarijní servis – voda


Mnoho lidí má obavy, co dělat, když začne unikat voda a jsou večerní hodiny. V takovém případě musíte jako první věc uzavřít hlavní přívod vody a nejlépe zavolat instalatéra. Ovšem mnoho instalatérů vám telefon nezvedne, protože je večer a druhá část vám řekne, že má volno až za mnoho dní. Ovšem únik vody je potřeba řešit okamžitě, a to nejlépe dřív, než přijde sousedka ze spodního patra, že jí zatéká do bytu. V takovém případě je dobré zavolat havarijní služby https://www.kanalizace-instalateri.cz/, které se únikem vody zabývají a problém vyřeší rychle a efektivně.

havarijní služby

Havarijní servis, který tato firma nabízí je velice efektivní a vždy jsou pružní k zákazníkovi. Na jejich internetových stránkách dokonce garantují, že dojedou již do hodiny k vám, pokud je únik v okolí Prahy. Navíc jsou jejich ceny stejné, jako běžné ceny a nezaplatíte tak tisíce navíc. Dlouholetá praxe a profesionální zaměstnanci, jsou to, co dělá tuto firmu unikátní. Po příjezdu začnou ihned řešit váš problém, a to ať už se týká jakéhokoliv úniku vody. Mezi jejich další služby patří i topenářské a instalatérské práce. Dále nabízí čištění a revize odpadu a také zednické a obkladačské práce. Firma je na trhu již od roku 1989 a za tu dobu zachránili spoustu lidí v nouzi.

havarijní služby

Je lepší zavolat o půlnoci tuto firmu, než platit peníze sousedce, kterou jste vytopili. Voda je totiž neuvěřitelně rychlá a vytopení tak hrozí v rámci pár minut, pokud si úniku nevšimnete včas. Navíc, patří mezi jen hrstku firem, kteří nabízí svoje služby 24 hodin denně a to včetně víkendů a svátků. Jen díky tomu musí být na špičce tohoto řetězce. Při úniku vody rychle utíkejte k hlavnímu uzávěru a zavřete ho. Předejdete tak ztrátám na majetku a také na škodě, kterou můžete způsobit sousedům. Poté neváhejte a zavolejte v jakoukoliv hodinu tuto firmu. Nebudete litovat a budete rádi, že jste problém podchytili v počátku.

Posted in Web