Plovák vám nesmí chybět

Nadšenci domácích bazénu už sezónu pomalu odstartovali. Je totiž nejvyšší čas na to, postarat se o údržbu nejen bazénu a jeho příslušenství, ale pomalu ho i napustit vodou, kterou je potřeba na koupací sezónu dobře připravit. Jelikož vám žádná voda, která volně stojí dlouho nevydrží ve stavu, který by odpovídal její kvalitě, je více než důležité – pořídit si správnou chemii, která by vám ji zdokonalila.
Drtivá většina lidí sází na chlorové nebo bezchlorové tablety. Je jich velká řada a vybrat si z nich můžete přesně takové, se kterými budete spokojeni právě vy a vašemu bazénu poskytnou – jen to nejlepší.
Ovšem neméně podstatné je i to, jak se postarat o to, aby se rozpustily tak, jak mají.

plovák

To nejlepší řešení pro každý bazén

Jestli toužíte po průzračné a nezávadné vodě, musíte si na rozpouštění vaší chemie pořídit bazénový plovák. Díky němu se na několik dnů nebo týdnu, stane vaše voda bezpečnou a zdravotně nezávadnou – tedy vhodnou ke koupání, protože se všechny důležité složky obsažené v tabletách, začnou rovnoměrně a hlavně postupně uvolňovat díky tomu, že bude váš plovák plavat na hladině.

  • Je vysoce odolný vůči poškození, působení chemických a jiných látek a rovněž i proti UV záření.
  • Je možné do něho dát jakékoliv tablety, takže se nemusíte obávat toho, že jsou vhodné jedině pro ty chlorové.

Existuje i řada plováků, které mají v sobě zabudovaný i teploměr, díky čemu můžete mít 2 pomocníky v jednom a pořád sledovat teplotu vaší vody.

kruh

Zazimování bazénu

Pro všechny druhy domácích zahradních bazénů, které chcete po sezóně řádně zazimovat, a to tak, že si ve vaší nádrži vodu ponecháte, vám nabízíme i zimní dilatační plováky, které se postarají o to, aby byla chráněná před mrazem a jeho poškozením. Vyberte si za naší nabídky takový, který se vám zalíbí a u kterého si budete jistí, že vám poslouží i v zimním období.