Probuďte v dětech fantazii!

Děti napodobují zkrátka to, co vidí u svých rodičů. Malé holčičky touží mít svoji kuchyňku, své příbory, své nádobí a vařit přesně tak dobré jídlo jako maminka. Kluci zase chtějí mít svoji dílnu s ponkem, kde by mohli rozebírat a montovat věci přesně tak jak to dělá tatínek. Není divu, že dětská přání mohou být přesně takováto, neboť dítě absorbuje nejvíce informací právě pohledem na rodiče.
Pokud máte tedy doma malého pomocníka, jistě byste mu neměli bránit v dělání věcí „jako dospělí“. Může se tím mnoho naučit, rozvíjí se tak jeho fantazie a pomáhá mu to připravit se do budoucího života.dětský domeček
Dětské dřevěné domečky mohou mít mnoho podob. Již dávno se nevyrábí pouze holčičí domečky pro panenky (i když ty ani po několika letech neztratily svůj šmrnc). V současnosti máte na výběr například z hradu pro chlapce nebo domečku pro zvířátka.
Vybírat si také můžete z různého vybavení do dětské hrací domácnosti. Můžete si zakoupit například kuchyňku, ve které bude moci vaše malá hospodyně „péct“ koláče, nebo z ponku, kde váš malý automechanik může „sestrojit“ svoje první autíčko. Na výběr je také spousta servírovacích setů včetně hrníčků, podšálků a příborů. To vše samozřejmě v designu s nejoblíbenější pohádkovou postavičkou. Pro malé farmáře je zase k dostání celá stodola s okolními pozemky, na kterých volně pobíhají zvířátka a je samozřejmě nutné se o ně řádně postarat a dát jím najíst a napít.myška v domečku
Ať už zvolíte jakoukoliv variantu jedno je jasné – budete až překvapeni, co vše vaše děti vymyslí, neboť hračky přímo podporují dětskou představivost, fantazii a kreativitu. Variant ke hře je zkrátka nespočet a to obzvláště, pokud budete jednotlivé hrací komponenty mezi sebou kombinovat a propojovat.
Poté co vaše děti odrostou, mohou se tyto hrací domečky stát hezkým doplňkem interiéru. Pokud byste pro ně hledali nějaké smysluplnější použití, můžete je klidně darovat na charitu, nebo nechat pro mladší děti v rodině.