Zažijte wellness v blízkosti proslulého zámku Lednice


Hledáte to pravé místo na romantický pobyt ve dvou? Chtěli byste přitom navštívit i nějakou kulturní památku? Letní dovolená s dětmi? Hledáte vhodné ubytování na celý týden či čtrnáct dní? Chcete si s přítelem či přítelkyní udělat prodloužený víkend? Nevíte, kde se ubytovat, aby to mělo tu pravou atmosféru a neztratilo se to kouzlo, které právě chcete za ten víkend prožít? Chcete, aby to bylo dokonalé? Milujete wellness a rádi se necháváte hýčkat? V letním období hledáte možnost venkovního bazénu nebo jiného rekreačního využití? Chcete, aby v blízkosti byly nějaké památky? A co jedna z nejproslulejších a nejkrásnějších jako je Lednice? Plánujete služební cestu a vybíráte si hotel? Nebo potřebujete najít místo pro konferenci či firemní setkání? Všechny tyto varianty mohou mít jedno řešení.

Tím řešením je wellness hotel lednice.

masáž

Více o hotelu

Hotel se nachází asi 100 metrů od zámku Lednice. Lednicko – Valtický areál skýtá neuvěřitelnou krásu. Proto se také zámku a okolnímu prostředí přezdívá zahrada Evropy. Najdete zde také nejstarší minaret v Evropě, který taktéž můžete navštívit stejně jako zámek. Turisté si mohou vybrat z několika různých prohlídek. Procházky po nádherném parku, výhled z hotelu na tento skvost, který je mimochodem samozřejmě zapsán na seznamu UNESCO a to rozhodně něco znamená, když je některá z památek takto významně oceněna a je zapsána ve světovém kulturním dědictví.

žena v ručníku leží

Více o wellness

Nesmíme zapomenout ani na vybavení hotelu, ve kterém se mimo jiné i vaří. Tradiční česká kuchyně či světoznámé pochoutky. Vybere si zde jistě nejeden mlsný jazýček. Samozřejmostí je snídaně, můžete si zvolit i obědy nebo večeře. Výtečná kuchyně je sice základem, ale my se můžeme těšit i na další vybavenost hotelu, kromě velkých konferenčních prostor pro konání firemních akcí, se zde nachází také mnoho věcí pro wellness. Vířivka, ve které si můžete odpočinout a dopřát si relaxaci. Navštívit můžete také finskou saunu až pro 6 osob nebo infrasaunu. K dispozici je také mnoho druhů masáží, které budou hýčkat Vaše tělo a smysly.