Hledá se muž – značka IHNED!

Hledání partnera představuje pro ženu dlouhou cestu a nespočet nevydařených pokusů o dokonalé rande. Vybírat by se samozřejmě dalo vždy, protože mužů je naštěstí pořád ještě dost. Co je ale největší problém je fakt, že ženy touží podobně jako v „Sexu ve městě“ po panem „Božským“. Takový muž se bohužel nerodí, ale časem se z každého muže může stát ideální partner, i bez předešlých vysokých nároků na jeho osobu.
milenci u vody

Dokonalý navenek i vevnitř

Kdyby si žena podala inzerát, pravděpodobně by v něm stálo:
„Hledá se muž, černé vlasy, modré oči, vysoký, urostlý, mužný, praktický, hezký, chytrý, něžný a spolehlivý. Spěchá to!“
Žena má jasnou představu o tom, jak by měl vypadat dokonalý muž, kterého by chtěla samozřejmě jen pro sebe. I hezký zevnějšek umí na ženu zapůsobit přitažlivě a často pak zapomíná na jeho jiné přednější vlastnosti, se kterými bude muset žít po zbytek života. Prioritou číslo jedna při hledání partnera by měl být bezpochyby charakter muže, který vás dostane víc než jeho vzhled.

Šikovný a zručný kutil

Žena neodolá pohledu na muže, který něco montuje. Těžko říct, jestli jí imponuje představa, že dělá něco co je pro ní nemožné nebo jen fakt, že muži při práci vypadají neodolatelně mužně a sexy. Každopádně každá žena ocení i fakt, že její budoucí partner dovede něco opravit a vyrobit, a že pro něho kufřík s nářadím není jen odkládacím prostorem.
zamilovaná dvojice

Fantastický milenec

Možná je většina z vás nesmírně náročná v různých detailech, ale jedno nás všechny spojuje – každá žena chce zažít v posteli vášeň a nezapomenutelný sexuální prožitek. Proto hledá muže, který ji dokáže sexuálně uspokojit, a se kterým může v posteli prožít parádní jízdu s vyvrcholením, jak se patří. Bohužel to není jen touha, ale i potřeba, na které si žena už jen z principu zakládá, protože spokojený milostní život obou partnerů je také důkazem toho, že spolu vydrží do konce života.