Jste někde mezi zálibami a kamarády?

Pro ženy znamená vztah něco jiného než pro muže. Zatímco muži jsou si vědomi toho, že mají ženu svých snů, kterou milují a tráví s ní čas, nic jiného jich v takovém závazku, jakým je partnerství neomezuje. Ženy jsou naopak schopné obětovat pro partnera a vztah všechno a mít potřebu, aby byl tady pouze pro jejich maličkost.
Mnoho ze svého svobodného života opouštějí, vzdávají se zálib nebo aktivit, které dělaly ještě v době, kdy byly nezadané a někdy i kamarádek, které byly vždy na prvním místě.
kluk na útesu

Když toho váš partner moc nezmění

Muži nemají rádi změny. Pokud si už najdou ženu, která jich okouzlí a rozhodnou se s ní zůstat, neznamená to pro nich žádné omezení a ukončení dosavadních aktivit. Věnují se tedy koníčkům, které měli na pořadu dne a rovněž i společnosti svých kamarádů, bez kterých nemůžou žít. Problém však může nastat ve chvíli, kdy zjistíte, že někdy mezi tím vším, se nacházíte vy.
Co můžete udělat?
Můžete vašeho partnera požádat, aby více času věnoval pouze vám, ovšem v takovém případě si budete koledovat o to, aby s vámi dlouho nevydržel. Samozřejmě, že chcete patřit na první místo jeho zájmů, ale tak, že ho oberete o všechno to, co miluje a dělá mu radost, toho určitě nedocílíte.
Vůbec nejlepší bude, když se i vy vrátíte k aktivitám, které jste milovaly. Tím pádem budete mít v životě dostatek času na to, co vás baví a vztah, který máte, bude harmonický i díky tomu, že na sobě nebudete nalepení 24 hodin denně. A neméně důležité je i to, že chvíle, které s vašim partnerem prožijete, budou pro vás daleko vzácnější a kouzelnější.
ťuknutí láhvemi

Zapojte se do jeho života

Pokud váš partner nebude namítat, nebylo by na škodu, zapojit se do jeho aktivit nebo ho v nich alespoň podpořit a čas od času, si vyrazit i s jeho kamarády jako pár.
Neměly byste stát zcela stranou a nebrat život vašeho partnera jako vaši součást.Je důležité, aby o vás věděl a  cítil, že víte, jak je pro něho důležité sociální nebo sportovní vyžití, které nemá na váš vztah a lásku k vám, žádný vliv.
 

Při sexu musíte myslet na vše


I když jste už dospělá zralá žena, neznamená to ještě, že i váš sexuální život nemůže být podchycen tak, abyste do budoucna nemuseli řešit nějaké zbytečné problémy. Jako něžnější pohlaví musíte myslet dopředu a být tak trochu předvídavá. A co se týče sexu, mít vše pevně v rukou a hlavně pod vaší kontrolou.
žena sedí na muži.jpg

Nespoléhejte na partnera, ale na ochranu

Je nesmírně důležité, abyste měla před sexuálním stykem jasno v tom, jaký druh ochrany právě použijete. Nenechte si namluvit žádné báchorky o tom, jak to má pod palcem váš partner, alebuďte připravená. Chránit se dnes můžete různými a daleko vychytanějšími formami antikoncepce, než tomu tak bylo ještě před několika lety. A hlavně si můžete být jistá, že jsou spolehlivé a skutečně fungují.

Dopřejte si pořádný orgasmus

Málo žen, myslí při sexu na to, že by mohli dosáhnout orgasmus i ony. Většinou se ze všech sil snaží uspokojit především svého muže a také díky tomu, že se příliš upínají na jeho potřeby zapomínají na to, že se mají uvolnit a užívat si tuto intimní a vzrušující chvíli společně s ním. Nehleďte jen na svého partnera, oddejte se okamžiku a prožívejte každý pohyb a dotek tak intenzivně, jak to je jen možné. A pak bude milé dámy – dopřáno i vám.
pár v prádle.jpg

Jak udělat z intimní chvíle kouzelný okamžik a ne minutovku?

Každá žena to zná, někdy je tomu tak nechtěně a někdy je to běžnou záležitostí. Krátký až přímo „bleskový“ sexuální zážitek, kdy si pomalu nestihnete ani sundat ponožky, skutečně neláká žádnou ženu k tomu, aby to příště celé absolvovala znova. Sexuální styk by přitom měl být doprovázen rozkoší a vášnivým jiskřením, které vede k neopakovatelné touze po tom druhém. A pokud vidíte, že je vyvrcholení vašeho partnera na dosah, klidně mu ho trochu posuňte na později a ještě chvíli ho „drážděte“ vašim tělem, doteky a předehrou, která může trvat klidně i několik minut. Tak totiž docílíte toho, že si oba užijete něco, co máte procítit společně s dávkou nějaké té erotiky a ne minutového maratonu.

Hledá se muž – značka IHNED!

Hledání partnera představuje pro ženu dlouhou cestu a nespočet nevydařených pokusů o dokonalé rande. Vybírat by se samozřejmě dalo vždy, protože mužů je naštěstí pořád ještě dost. Co je ale největší problém je fakt, že ženy touží podobně jako v „Sexu ve městě“ po panem „Božským“. Takový muž se bohužel nerodí, ale časem se z každého muže může stát ideální partner, i bez předešlých vysokých nároků na jeho osobu.
milenci u vody

Dokonalý navenek i vevnitř

Kdyby si žena podala inzerát, pravděpodobně by v něm stálo:
„Hledá se muž, černé vlasy, modré oči, vysoký, urostlý, mužný, praktický, hezký, chytrý, něžný a spolehlivý. Spěchá to!“
Žena má jasnou představu o tom, jak by měl vypadat dokonalý muž, kterého by chtěla samozřejmě jen pro sebe. I hezký zevnějšek umí na ženu zapůsobit přitažlivě a často pak zapomíná na jeho jiné přednější vlastnosti, se kterými bude muset žít po zbytek života. Prioritou číslo jedna při hledání partnera by měl být bezpochyby charakter muže, který vás dostane víc než jeho vzhled.

Šikovný a zručný kutil

Žena neodolá pohledu na muže, který něco montuje. Těžko říct, jestli jí imponuje představa, že dělá něco co je pro ní nemožné nebo jen fakt, že muži při práci vypadají neodolatelně mužně a sexy. Každopádně každá žena ocení i fakt, že její budoucí partner dovede něco opravit a vyrobit, a že pro něho kufřík s nářadím není jen odkládacím prostorem.
zamilovaná dvojice

Fantastický milenec

Možná je většina z vás nesmírně náročná v různých detailech, ale jedno nás všechny spojuje – každá žena chce zažít v posteli vášeň a nezapomenutelný sexuální prožitek. Proto hledá muže, který ji dokáže sexuálně uspokojit, a se kterým může v posteli prožít parádní jízdu s vyvrcholením, jak se patří. Bohužel to není jen touha, ale i potřeba, na které si žena už jen z principu zakládá, protože spokojený milostní život obou partnerů je také důkazem toho, že spolu vydrží do konce života.

Trápení s růstem zoubků u miminek

Hledáte vhodnou hračku pro vaše miminko? Jednou z prvních hraček a zároveň také praktickou užitečnou pomůckou mohou být nejrůznější podoby kousátek.
Kolem 6. měsíce věku dítěte, u někoho dříve, u někoho déle, se začínají prořezávat první zoubky. U některých miminek o tom ani nevíte, některá zase každý takový růst zoubku prožívají a dávají to najevo větší náladovostí, plačtivostí a podobně. V takovém případě pak přicházejí na řadu různé gely a další podobné pomůcky, které alespoň trochu nepříjemné prořezávání zoubků zmírní a děťátku tak uleví.první zoubek
Zmírněte alespoň zčásti nepříjemné prořezávání zoubků
Stylová barevná a chladící kousátka kojeneckeobleceni.cz pomohou vašemu děťátku nejen při klubání nových zoubků. Klubání nových zoubků není nic příjemného a jejich prořezávání dásní mnohdy bolí a miminka tak jsou plačtivá a ráda pak okusují různé věci, aby se bolesti zbavila nebo ji alespoň zmírnila. A právě k těmto účelům chladící měkké kousátko slouží. Díky tomu, že je vyrobeno z nezávadných materiálů se nemusíte obávat uvolňování nežádoucích chemických látek. Děťátko se tak alespoň na chvíli zklidní a zapomene tak na nepříjemnou bolest, která ho provází při růstu chrupu.bolest při prořezávání zoubků
TIP – DO LEDNICE NEBO DO MRAZÁKU
Na bolest někomu pomáhá i chlazení, a proto lze tuto pomůcku také vychladit pro lepší účinek působení. Pro ještě lepší efekt můžete vyzkoušet trik, a sice vložit na chvíli kousátko, které je uvnitř naplněné vodou, do lednice nebo do mrazáku, díky čemuž se tak za pomoci chladu zvětší efekt snížení bolestivosti dásní.
Ulevte vašemu miminku od bolesti. Zpříjemněte vašemu děťátku klubání a prořezávání zoubků touto hračkou, která děti zaujme a zároveň si na ní také natrénují důležitý úchop.
Pořiďte vašemu děťátku ověřené a atestované hračky, které ho nejen zabaví, ale zároveň také pomohou a uleví od bolestivosti dásní.

Co muži na ženách preferují?

Před padesáti lety bylo hlavním kritériem při výběru partnerky to, zda umí vařit, starat se domácnost a rodinu. Jistě tam sehrál roli i její vzhled, ale jinak by se dalo říci, že ostatních ohledech neměli muži výrazně vyhraněné požadavky.

Ženin vzhled samozřejmě muže zajímá i dnes, ale hned za ním se umisťuje její povaha, respektive její schopnost naslouchat partnerovi a umět se vcítit do jeho problému.
žena před sexem

Osm z deseti mužů preferuje neupovídané ženy, ale zároveň takové, které jasně dokážou vyslovit svůj názor bez vyvolání hádky. Obecně by se dalo soudit, že muž preferuje partnerku se středním, nebo vyšším vzděláním a všeobecným přehledem. Každý muž velmi ocení skutečnost, když ho partnerka podporuje v jeho zájmech a koníčcích.

A další, řekněme už poněkud prozaičtější preference, které muži upřednostňují na ženách?

Pokud se zeptáme na postavu, překvapí nás odpověď, že dáma nemusí mít postavu modelky, ale co se týká její výšky, jsou pánové raději, pokud je žena menší, než oni sami (posiluje to u nich ochranitelský pocit, který v sobě má zakódován každý muž – samec).
čištění oken

Při výběru partnerky hraje velkou roli délka vlasů. Stále vedou vlasy dlouhé, ale jejich barva, zrovna tak jako barva očí, už není tak důležitá.

Co už muži více zajímá, je líčení. Nemají totiž v lásce přemíru make-upu a rtěnky. Naopak se ukazuje, že tolerují a dokonce vítají drobná a zajímavá tetování na tělech svých protějšků.   

Co se týká oblékání, jsou v tomhle směru muži vůči ženám celkem laxní, až na tři malé výjimky. Ano! Uhodli jste! Jedná se dámské boty, nejlépe s vysokým podpatkem, punčochy a nejlépe krajkové spodní prádlo.

V této oblasti jsou muži dokonce tak akční, že jsou dokonce ochotni partnerce při jejich výběru radit, nebo ho sami kupovat.

Že je to trochu sobecké? Jistě! Ale přiznejme si pánové – je to jen hra kdo z koho a záleží na jenom na hráčích, jakým směrem se bude vyvíjet.