Hurá na fesťák

Máte rádi hudbu? Co takhle spojit hudbu od vašich oblíbených interpretů nebo od interpretů vám doposud neznámých s pobytem venku? A ještě navíc to spojit s chutný jídlem a pitím? Dopřejte si některý z letních hudebních festivalů a připravte se na pořádnou dávku pěkné hudby, koncertů, široké nabídky občerstvení a setkání s přáteli nebo s novými lidmi.
přátelé s nápoji.jpg
Vyrážíte poprvé na fesťák a nevíte, co vás na něm čeká?
CO VÁS NA LETNÍM HUDEBNÍM FESTIVALU ČEKÁ
o Hudební, divadelní a umělecká vystoupení
o Setkání s přáteli a poznání nových lidí
o Příjemný kulturní zážitek pod širým nebem
Typy hudebních festivalů:
§ Jednodenní – ideální řešení, pokud vás neláká spaní pod stanem a pokud vám stačí jen jedno odpoledne a večer nabitý hudbou
§ Vícedenní – ideální řešení, pokud vám nevadí spaní ve stanu a oželet nějakou tu hygienu
NEJZNÁMĚJŠÍ HUDEBNÍ FESTIVALY
o Mezi ploty
o České hrady
o Mighty sounds
o Rock for people
o Colours of Ostrava
posluchači kapely.jpg

V případě vícedenních festivalů, pokud nemáte kde složit hlavu, můžete ve většině případů využít stanové městečko a užít si tak dobrodružství, kdy spojíte hudební zážitek pod širým nebem se spaním ve stanu. Vícedenní festival je ovšem pouze pro otrlé. Většinou se totiž bude muset během takového hudebního festivalu obejít bez přílišné hygieny, na WC se chodí do tzv. Toy-toyek, v případě deštivého počasí vás pak čeká spousta bláta a hrozí také krádež věcí z vámi opuštěného stanu.
A cena za takový festival? Na takový oblíbený festival, kterým je například Mighty sounds seženete vstupenky již téměř rok dopředu, kdy je tak cena samozřejmě nejnižší. S blížícím se termínem festivalů se nejen zvyšuje jejich cena, ale také klesá počet dostupných vstupenek.
V každém případě se můžete těšit na příjemný kulturní zážitek pod širým nebem, takže by byla škoda toto léto si letní hudební festival nechat ujít.