Našetřete na vánoční dárky

Vánoce nám už pomalu klepou na dveře. Jejich příprava vyžaduje i tu vaši, kdy se na nakupování vánočních dárků, zaměříte už měsíce dopředu. Z toho důvodu je i potřeba, nějak se postarat o to, abyste měli nejen promyšlené to, co chcete koupit, ale i finanční prostředky, které za nich můžete utratit.
převleky Santy

Jak si přivydělat?

Období přibližně dva měsíce před Vánocemi, je přímo nabité pracovními poptávkami po lidech, kteří jsou ochotní pracovat a pomáhat ještě před nástupem svátků. Jsou to především balící společnosti, sklady, obchody s oblečením, ale hlavně doručovací společnosti, které potřebují brigádníky v tomto hektickém období, kdy nestíhají.
Jestli si chcete najít nějaký druh přivýdělku nebo brigády, rozhlédněte se nejen v těchto oblastech a domluvte si několik hodin týdně čas na to, abyste si přilepšili. Uvidíte, že každá koruna se vám bude hodit a dárky, které za vaše ušetřené peníze koupíte, zcela jistě potěší všechny, kteří jich dostanou.
zabalený dárek

Nadčasy – placená pomoc, která se počítá

Pokud máte stálé zaměstnání, ve kterém vám proplácejí nadčasy, měli byste na nějaký čas obětovat váš program a volno po práci a zůstat v ní delší dobu. Je pochopitelné, že toho máte za celý den více než dost, ale jako forma přilepšení, která se vám vrátí v podobě vyššího platu, je to pomoc k nezaplacení. Obzvláště před svátky, jakými jsou Vánoce.
Další možností je – docházet do práce o víkendu. Ty jsou zpravidla finančně lépe placené a někdy přináší i práci ve větším klidu. Ovšem záleží na tom, jestli je vaše zaměstnání situované v nějaké firmě nebo někde jinde, kde jsou víkendy plné lidí (třeba v obchodním centru). I přesto byste však neměli být vybíraví a několik víkendů přežít i s tím, že budou náročné.
–       Pokud se vám nepodaří našetřit dostatečně moc peněz, které chcete obětovat na nákup dárků, můžete si pomoci i sami. Můžete například prodat několik věcí, které máte doma a nepotřebujete jich. Na bazaru hledá mnoho lidí všechno možné – i v době Vánoc. Nebo se zaměřte na výprodeje a nákup ve slevách. Obzvláště internetové e-shopy jsou plné levných, praktických a krásných dárků, které vašim blízkým udělají radost.

Nemusíte jíst maso, abyste se cítili báječně

Bezesporu způsob života, který každý z nás vede, má za následek to, jak se cítíme a do jaké míry jsme zdraví. Nemusíte však být zrovna typický všežravec na to, abyste vedli hodnotný život, měli všeho dostatek a byli zdraví.
chléb s pažitkou

Více než o zdraví, jde o zásady!

Mnoho lidí si myslí, že pokud někdo nejí maso, je to proto, aby byl zdravý. Skutečnost je však taková, že se lidi – vegani řídí hlavně svým přesvědčením a zásadami, které je utvrzují v tom, že pro ně maso není nejlepší volba. Je to životní styl, který jim vyhovuje a přináší i mnoho výhod.
·        Odmítnutím příjmu masa, tak dávajíšanci zvířatům k tomu, že jsou to bytosti, které mají také právo žít. Dělají to hlavně z etické stránky.
·        Vylučují tím ze svého těla všechen příjem škodlivin, které maso způsobem zabíjení zvířat v sobě prodělá. Berou to jako očistu svého organismu.
·        Často nebývají vegani vůbec vystaveni nemocím a mají silnější imunitu.
·      Dávají tak široké veřejnosti na známo skutečnosti o tom, že nadbytečné zabíjení zvířat pro lidské přežití není nevyhnutelné, ale spíše jen moderní.
vlašské ořechy a buráky

Styl života, jaký vede vegan

Často se lidi, kteří slyší o tom, že někdo žije životní styl bez příjmu masa a masových výrobků myslí, že nekonzumují vůbec nic. Strava vegana je přitom pestrá, vydatná a výživově hodnotná. Vegani sbírají energii a potřebné vitamíny, minerály a bílkoviny z jiných dostupných potravin, které jim nahradí příjem masa.
Čím se takový vegan vlastně živí?
·                   Luštěniny– vydají za jednu porci masa, jsou však daleko zdravější a netoxické pro náš organismus.
·       Sója– chutná jako maso, pokud ji tedy připravíte dobře, rozdíl patrně ani nepoznáte.
·       Rýže, brambory, pohanka, kuskus, jáhly– to vše obsahuje sacharidy a energické látky, které jsou pro dobré fungování těla nevyhnutelné.
·       Ovoce a zelenina– všeho druhu je potřebným zdrojem vitamínů a minerálů.
·         Ořechy– vlašské ořechy a mandle jsou nepostradatelným zdrojem vápníku a nenasycených mastných kyselin, které ke zdraví nepochybně potřebujeme.

A jak docílíte krásné postavy právě vy?

Způsobů, jak shodit přebytečné tukové zásoby, existuje bezpočet. Ovšem jen málokteré z nich skutečně fungují – o tom by vám mohl ledaskdo vyprávět. Na internetu i v časopisech snadno narazíte na mnoho rozmanitých diet, můžete konzumovat speciální přípravky na hubnutí anebo se zbavit tuku operativním způsobem. A samozřejmě je zde zdravý vyvážený jídelníček a pravidelný pohyb, které zaručeně fungují u každého, ovšem jen málokdo se dokáže takovému životnímu stylu podřídit a nepodlehnout svodům lákavých jídel a domácího pohodlí. Je tedy jen na vás, jakou cestu si zvolíte.

dietní salát s kozím sýrem

Přípravek, který vaše chutě udrží na uzdě
Jestliže jste pevně rozhodnuti zhubnout, ale v uskutečnění vašeho plánu vám brání neovladatelná chuť k jídlu, která zhatí každou započatou dietu, v tom případě neváhejte a vezměte si k ruce šikovného pomocníka v podobě osvědčeného přípravku na hubnutí. Řeč není samozřejmě o ničem jiném, než o spolehlivém přípravku adipex, který už pomohl celé řadě dalších lidí docílit jejich vytoužené váhy.
Adipex vás rozhodně nezklame, to je jisté. Cílí totiž přímo na vaše chutě, které vám pomůže zkrotit tak, že už vás i to nejchutnější jídlo nechá chladnými. Právě díky tomuto přípravku projdete bez povšimnutí i kolem hamburgeru, čokoládového dortu anebo jiných lákavých pochoutek. Je to dáno tím, že adipex tlumí chuť k jídlu a pocit hladu, a dělá to opravdu spolehlivě.

ploché břicho

Koupit jej můžete pohodlně přes internet
Prodej adipexu rychle-hubnuti.net probíhá přes internet, takže jej můžete zakoupit pohodlně a bez překážek. Nepotřebujete k tomu ani žádné lékařské dobrozdání. A pokud budete chtít, tak může být způsob, jak jste docílili atraktivní váhy a krásné figury vaším velkým tajemstvím. Jisté ovšem je, že to nebude příliš dlouho trvat a i vy se budete moci radovat z postavy, po jaké jste už dlouho toužili.

S adipexem může být štíhlý úplně každý!

Hurá na fesťák

Máte rádi hudbu? Co takhle spojit hudbu od vašich oblíbených interpretů nebo od interpretů vám doposud neznámých s pobytem venku? A ještě navíc to spojit s chutný jídlem a pitím? Dopřejte si některý z letních hudebních festivalů a připravte se na pořádnou dávku pěkné hudby, koncertů, široké nabídky občerstvení a setkání s přáteli nebo s novými lidmi.
přátelé s nápoji.jpg
Vyrážíte poprvé na fesťák a nevíte, co vás na něm čeká?
CO VÁS NA LETNÍM HUDEBNÍM FESTIVALU ČEKÁ
o Hudební, divadelní a umělecká vystoupení
o Setkání s přáteli a poznání nových lidí
o Příjemný kulturní zážitek pod širým nebem
Typy hudebních festivalů:
§ Jednodenní – ideální řešení, pokud vás neláká spaní pod stanem a pokud vám stačí jen jedno odpoledne a večer nabitý hudbou
§ Vícedenní – ideální řešení, pokud vám nevadí spaní ve stanu a oželet nějakou tu hygienu
NEJZNÁMĚJŠÍ HUDEBNÍ FESTIVALY
o Mezi ploty
o České hrady
o Mighty sounds
o Rock for people
o Colours of Ostrava
posluchači kapely.jpg

V případě vícedenních festivalů, pokud nemáte kde složit hlavu, můžete ve většině případů využít stanové městečko a užít si tak dobrodružství, kdy spojíte hudební zážitek pod širým nebem se spaním ve stanu. Vícedenní festival je ovšem pouze pro otrlé. Většinou se totiž bude muset během takového hudebního festivalu obejít bez přílišné hygieny, na WC se chodí do tzv. Toy-toyek, v případě deštivého počasí vás pak čeká spousta bláta a hrozí také krádež věcí z vámi opuštěného stanu.
A cena za takový festival? Na takový oblíbený festival, kterým je například Mighty sounds seženete vstupenky již téměř rok dopředu, kdy je tak cena samozřejmě nejnižší. S blížícím se termínem festivalů se nejen zvyšuje jejich cena, ale také klesá počet dostupných vstupenek.
V každém případě se můžete těšit na příjemný kulturní zážitek pod širým nebem, takže by byla škoda toto léto si letní hudební festival nechat ujít.