Jste někde mezi zálibami a kamarády?

Pro ženy znamená vztah něco jiného než pro muže. Zatímco muži jsou si vědomi toho, že mají ženu svých snů, kterou milují a tráví s ní čas, nic jiného jich v takovém závazku, jakým je partnerství neomezuje. Ženy jsou naopak schopné obětovat pro partnera a vztah všechno a mít potřebu, aby byl tady pouze pro jejich maličkost.
Mnoho ze svého svobodného života opouštějí, vzdávají se zálib nebo aktivit, které dělaly ještě v době, kdy byly nezadané a někdy i kamarádek, které byly vždy na prvním místě.
kluk na útesu

Když toho váš partner moc nezmění

Muži nemají rádi změny. Pokud si už najdou ženu, která jich okouzlí a rozhodnou se s ní zůstat, neznamená to pro nich žádné omezení a ukončení dosavadních aktivit. Věnují se tedy koníčkům, které měli na pořadu dne a rovněž i společnosti svých kamarádů, bez kterých nemůžou žít. Problém však může nastat ve chvíli, kdy zjistíte, že někdy mezi tím vším, se nacházíte vy.
Co můžete udělat?
Můžete vašeho partnera požádat, aby více času věnoval pouze vám, ovšem v takovém případě si budete koledovat o to, aby s vámi dlouho nevydržel. Samozřejmě, že chcete patřit na první místo jeho zájmů, ale tak, že ho oberete o všechno to, co miluje a dělá mu radost, toho určitě nedocílíte.
Vůbec nejlepší bude, když se i vy vrátíte k aktivitám, které jste milovaly. Tím pádem budete mít v životě dostatek času na to, co vás baví a vztah, který máte, bude harmonický i díky tomu, že na sobě nebudete nalepení 24 hodin denně. A neméně důležité je i to, že chvíle, které s vašim partnerem prožijete, budou pro vás daleko vzácnější a kouzelnější.
ťuknutí láhvemi

Zapojte se do jeho života

Pokud váš partner nebude namítat, nebylo by na škodu, zapojit se do jeho aktivit nebo ho v nich alespoň podpořit a čas od času, si vyrazit i s jeho kamarády jako pár.
Neměly byste stát zcela stranou a nebrat život vašeho partnera jako vaši součást.Je důležité, aby o vás věděl a  cítil, že víte, jak je pro něho důležité sociální nebo sportovní vyžití, které nemá na váš vztah a lásku k vám, žádný vliv.