Při sexu musíte myslet na vše


I když jste už dospělá zralá žena, neznamená to ještě, že i váš sexuální život nemůže být podchycen tak, abyste do budoucna nemuseli řešit nějaké zbytečné problémy. Jako něžnější pohlaví musíte myslet dopředu a být tak trochu předvídavá. A co se týče sexu, mít vše pevně v rukou a hlavně pod vaší kontrolou.
žena sedí na muži.jpg

Nespoléhejte na partnera, ale na ochranu

Je nesmírně důležité, abyste měla před sexuálním stykem jasno v tom, jaký druh ochrany právě použijete. Nenechte si namluvit žádné báchorky o tom, jak to má pod palcem váš partner, alebuďte připravená. Chránit se dnes můžete různými a daleko vychytanějšími formami antikoncepce, než tomu tak bylo ještě před několika lety. A hlavně si můžete být jistá, že jsou spolehlivé a skutečně fungují.

Dopřejte si pořádný orgasmus

Málo žen, myslí při sexu na to, že by mohli dosáhnout orgasmus i ony. Většinou se ze všech sil snaží uspokojit především svého muže a také díky tomu, že se příliš upínají na jeho potřeby zapomínají na to, že se mají uvolnit a užívat si tuto intimní a vzrušující chvíli společně s ním. Nehleďte jen na svého partnera, oddejte se okamžiku a prožívejte každý pohyb a dotek tak intenzivně, jak to je jen možné. A pak bude milé dámy – dopřáno i vám.
pár v prádle.jpg

Jak udělat z intimní chvíle kouzelný okamžik a ne minutovku?

Každá žena to zná, někdy je tomu tak nechtěně a někdy je to běžnou záležitostí. Krátký až přímo „bleskový“ sexuální zážitek, kdy si pomalu nestihnete ani sundat ponožky, skutečně neláká žádnou ženu k tomu, aby to příště celé absolvovala znova. Sexuální styk by přitom měl být doprovázen rozkoší a vášnivým jiskřením, které vede k neopakovatelné touze po tom druhém. A pokud vidíte, že je vyvrcholení vašeho partnera na dosah, klidně mu ho trochu posuňte na později a ještě chvíli ho „drážděte“ vašim tělem, doteky a předehrou, která může trvat klidně i několik minut. Tak totiž docílíte toho, že si oba užijete něco, co máte procítit společně s dávkou nějaké té erotiky a ne minutového maratonu.