Rychlé vyřízení, snadné splácení

Často nastane situace, kdy potřebujete na něco půjčit peníze. A často tato situace nastane velmi náhle. V osobním životě se může stát nějaká mimořádná událost a v podnikání se nemusí podařit dohodnutý obchod. V takové chvíli je zřejmé, že se jedná o stav, který potřebuje rychlé řešení. Tím rychlým řešením je získání půjčky.

Obrátit se v takové chvíli na banku není šťastné, jelikož vám jde o to, abyste hotovost dostali co nejdříve. Můžete to zkusit s nebankovní institucí a budete překvapeni, jak jednoduché je vyřízení půjčky. Vše je možné dohodnout z vašeho bydliště a nemusíte se účastnit žádných osobních schůzek. K poskytnutí půjčky budete potřebovat jen několik nejnutnějších dokumentů.

kostkovaná košile

Nebankovní půjčka pro soukromé osoby
I v nebankovním sektoru můžete získat velmi zajímavé podmínky pro poskytnutou půjčku. Úrokové sazby úvěrů začínají už okolo čtyř procent. Tak nízkou sazbu vám nebankovní poskytovatel může nabídnout z toho důvodu, že jsou úvěry zajištěny nemovitým majetkem. Půjčku můžete použít na cokoliv potřebujete a není nutné dokládat účel čerpání peněz. Je možné ji použít i na vyplacení exekuce nebo na konsolidaci stávajících úvěrů.

plnící pero

Nebankovní půjčka pro podnikatele
Půjčky, které jsou poskytovány podnikatelům jsou rovněž zaručeny nemovitým majetkem. Peníze však slouží k tomu, abyste je použili pro financování potřeb v souvislosti s vašimi podnikatelskými aktivitami. Splátky si můžete rozložit na libovolně dlouhou dobu, dokonce je možné úvěr splácet až třicet let. Dlouhá lhůta splácení je výhodná ve chvíli, kdy si chcete zajistit nízkou výši měsíční splátky.

Hypotéky bez registru pro soukromé osoby i pro podnikatele jsou vyřízeny i během několika hodin od dodání potřebných dokumentů. A můžete je kdykoliv splatit dříve nebo kdykoliv zaslat mimořádnou splátku a platit nižší úrok!