Co muži na ženách preferují?

Před padesáti lety bylo hlavním kritériem při výběru partnerky to, zda umí vařit, starat se domácnost a rodinu. Jistě tam sehrál roli i její vzhled, ale jinak by se dalo říci, že ostatních ohledech neměli muži výrazně vyhraněné požadavky.

Ženin vzhled samozřejmě muže zajímá i dnes, ale hned za ním se umisťuje její povaha, respektive její schopnost naslouchat partnerovi a umět se vcítit do jeho problému.
žena před sexem

Osm z deseti mužů preferuje neupovídané ženy, ale zároveň takové, které jasně dokážou vyslovit svůj názor bez vyvolání hádky. Obecně by se dalo soudit, že muž preferuje partnerku se středním, nebo vyšším vzděláním a všeobecným přehledem. Každý muž velmi ocení skutečnost, když ho partnerka podporuje v jeho zájmech a koníčcích.

A další, řekněme už poněkud prozaičtější preference, které muži upřednostňují na ženách?

Pokud se zeptáme na postavu, překvapí nás odpověď, že dáma nemusí mít postavu modelky, ale co se týká její výšky, jsou pánové raději, pokud je žena menší, než oni sami (posiluje to u nich ochranitelský pocit, který v sobě má zakódován každý muž – samec).
čištění oken

Při výběru partnerky hraje velkou roli délka vlasů. Stále vedou vlasy dlouhé, ale jejich barva, zrovna tak jako barva očí, už není tak důležitá.

Co už muži více zajímá, je líčení. Nemají totiž v lásce přemíru make-upu a rtěnky. Naopak se ukazuje, že tolerují a dokonce vítají drobná a zajímavá tetování na tělech svých protějšků.   

Co se týká oblékání, jsou v tomhle směru muži vůči ženám celkem laxní, až na tři malé výjimky. Ano! Uhodli jste! Jedná se dámské boty, nejlépe s vysokým podpatkem, punčochy a nejlépe krajkové spodní prádlo.

V této oblasti jsou muži dokonce tak akční, že jsou dokonce ochotni partnerce při jejich výběru radit, nebo ho sami kupovat.

Že je to trochu sobecké? Jistě! Ale přiznejme si pánové – je to jen hra kdo z koho a záleží na jenom na hráčích, jakým směrem se bude vyvíjet.