Trápení s růstem zoubků u miminek

Hledáte vhodnou hračku pro vaše miminko? Jednou z prvních hraček a zároveň také praktickou užitečnou pomůckou mohou být nejrůznější podoby kousátek.
Kolem 6. měsíce věku dítěte, u někoho dříve, u někoho déle, se začínají prořezávat první zoubky. U některých miminek o tom ani nevíte, některá zase každý takový růst zoubku prožívají a dávají to najevo větší náladovostí, plačtivostí a podobně. V takovém případě pak přicházejí na řadu různé gely a další podobné pomůcky, které alespoň trochu nepříjemné prořezávání zoubků zmírní a děťátku tak uleví.první zoubek
Zmírněte alespoň zčásti nepříjemné prořezávání zoubků
Stylová barevná a chladící kousátka kojeneckeobleceni.cz pomohou vašemu děťátku nejen při klubání nových zoubků. Klubání nových zoubků není nic příjemného a jejich prořezávání dásní mnohdy bolí a miminka tak jsou plačtivá a ráda pak okusují různé věci, aby se bolesti zbavila nebo ji alespoň zmírnila. A právě k těmto účelům chladící měkké kousátko slouží. Díky tomu, že je vyrobeno z nezávadných materiálů se nemusíte obávat uvolňování nežádoucích chemických látek. Děťátko se tak alespoň na chvíli zklidní a zapomene tak na nepříjemnou bolest, která ho provází při růstu chrupu.bolest při prořezávání zoubků
TIP – DO LEDNICE NEBO DO MRAZÁKU
Na bolest někomu pomáhá i chlazení, a proto lze tuto pomůcku také vychladit pro lepší účinek působení. Pro ještě lepší efekt můžete vyzkoušet trik, a sice vložit na chvíli kousátko, které je uvnitř naplněné vodou, do lednice nebo do mrazáku, díky čemuž se tak za pomoci chladu zvětší efekt snížení bolestivosti dásní.
Ulevte vašemu miminku od bolesti. Zpříjemněte vašemu děťátku klubání a prořezávání zoubků touto hračkou, která děti zaujme a zároveň si na ní také natrénují důležitý úchop.
Pořiďte vašemu děťátku ověřené a atestované hračky, které ho nejen zabaví, ale zároveň také pomohou a uleví od bolestivosti dásní.